Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Genia Pigwa

OJJJJ ludziska ludziska, tesknic mozna ale za pewna osoba, czy to zyd czy nie. Czy ktos z was teskni za osobami z palestyny ktorych zydzi dziennie okupujka i morduja??? Ten wasz caly program to parodia, czlowieku co to organizujesz, zastanow sie co ty robisz, lecz sie, pamietaj, na nogi bo na glowe to juz naprawde za pozno.                                                     

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Anonymous
Comment
Re:
Komentarz:3 , pon sierpień 09, 2010, 00:03:23
Pani dalej jest antysemitka. Pewno podczas wojny to Pani wydawala Zydow do Niemcow
Michał S.
Comment
Re:
Komentarz:2 , pią lipiec 23, 2010, 10:33:23
O jakiej okupacji i o jakich morderstwach mówisz Genio? Czy ty w ogóle wiesz co oznaczają te 2 słowa?

Powiem tobie tylko tyle Genio, każdy naród ma prawo się bronić. Co ty byś zrobił/a gdyby ktoś przyszedł pod twoje drzwi z bombą by wysadzić ciebie i całą twoją rodzinę? Od tak po prostu, bo twierdzi, że śmierć twoja i twoich dzieci to coś dobrego.

Wysadzanie bomb na rynkach, w autobusach, przed szkołami to właśnie są morderstwa. Obrona przed tymi okrucieństwami morderstwem nie jest.
Michelle Wayne
Comment
genia Pigwa
Komentarz:1 , śro lipiec 21, 2010, 23:17:50
My sobie nie życzymy żeby taka osoba jak ty wypisywała bzdury o których nie ma pojęcia!jeśli tak tęsknisz za Palestyńczykami to droga otwarta i możesz se pojechać i zobaczyć jak naprawdę Palestyńczycy żyją, a szczególnie w Izraelu.Czytasz i słuchasz antysyjonistyczne radia i gazety/magazyny co ci pasuje jako antysemitka to tylko zawstydzasz naród Polski tak szlachetny w ratowaniu wielu żydów.A propo jako dziecko w Polsce pamiętam dobrze te czasy jak antysemici jak ty wołali do żydów "żydy do Palestyny" a teraz to się wam nie podoba? jesteś hipokrytka i dzięki Bogu w Polsce tacy jak ty to rzadkość.