Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Aleksandra Blecharczyk

Właśnie słucham trójkowego Radiowego Domu Kultury i informacji o Pana projekcie Tęsknię Za Tobą, Żydzie. Muszę przyznać, że to przedsięwzięcie bardzo mnie poruszyło i postanowiłam pozwolić sobie, o ile jest to nadal aktualne, zaprosić Pana w imieniu swoim oraz kolegów i koleżanek z hebraistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza do Poznania. Na pewno ogromna większość z nas byłaby zaszczycona możliwością wzięcia udziału w akcji i wykonania zdjęcia.
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Pozdrowienia i powodzenia,
Aleksandra Blecharczyk

                                                     

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Joanna Fabijańczuk
Comment
Re:
Komentarz:1 , nie styczeń 24, 2010, 13:19:28
Piszę w tej samej sprawie. Kolejną już godzinę czytam wspomnienia i komentarze zawarte na tej stronie. Jestem pod dużym wrażeniem tego projektu. Odmyślam, gdzie chciałabym Pana zaprosić i w jakiej kolejności, aby móc wspólnie z innymi wyrazić tęsknotę za Żydami, z różnych naszych miasteczek, oraz rozpropagować projekt. Już dziś zapraszam serdecznie do Wrocławia, na spotkanie ze studentami Studium Kultury i Języków Żydowskich. Jestem przekonana, że znajdzie się wielu chętnych, aby wyrazić swoją tęsknotę za Żydami, którzy zechcą również zrobić wspólne Zdjęcie. Zapraszam.

Serdeczności,
Joanna Fabijańczuk