NAJNOWSZE

Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Zdjęcie grupowe na UW! - Dziedziniec Uniwersytetu Warszawskiego

Data wydarzenia:

Cel akcji:
To drugie zdjęcie "Tęsknię za tobą Żydzie!" związane z rocznicą marca 1968, kiedy do opuszczenia Polski zmuszonych zostało kilkanaście tysięcy Żydów. W tym wielu studentów i wykładowców UW.

Opis:

No, robimy zdjęcie na UW! Organizujcie się! Niech to będzie tłum! Tłum mówiący dumnie: Tęsknię za Tobą, Żydzie! Niedziela, 28 marca, 14ta.

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


Aniela Kreuz
Comment
Nie rozumiem Pana
Komentarz:1 , wto marzec 30, 2010, 07:36:20
Nie rozumiem Pana. Wszystkie te akcje to jedna wielka promocja, nie wspomnienia. Mam 68 lat, swoje "żydostwo" wrodzone :-), sporo przeżyłam i... nie rozumiem Pana.