Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Mario Rott

 

Chciałbym jakoś wyrazić Państwu to, jak bardzo ważny i wzruszający jest dla mnie ten projekt. Wyrażam wielki szacunek i podziw dla tego pomysłu i dziękuję za obecność Polaków. Chciałbym, żeby ktoś w Austrii, gdzie mieszkam, zrobiłby coś podobnego, żeby odciąć się od antysemityzmu i by upamiętnić to, co straciliśmy razem z naszymi współobywatelami Żydami. 

Z szacunkiem i pozdrowieniami, Mario Rott

                                                     

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Betlej
Comment
Thank you
Komentarz:2 , śro marzec 10, 2010, 11:37:33
Mario,
thank you for your kind words. So it seems that this project is important to many of us. There are hundreds and thousands of Poles who want to participate and want to say: I miss you, Jew. It is so uplifting and great.
Mario Rott
Comment
Your project
Komentarz:1 , wto marzec 09, 2010, 15:49:18
I would like to let you know how important and touching your project is to me. Respect and admiration for this great idea and the attendence of the polish people. I wished someone in Austria, where I live, would do something similar to cross antisemitism and to remember of what we lost with our jewish fellow citzens. With respect and best regards, Mario Rott