Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Bogumił z Poznania

Witam serdecznie, miło mi podzielić się ze wszystkimi uwagą, że stosunkowo dość wyczerpujący pozytywne opis inicjatywy " Tęsknię za tobą, Żydzie" pojawił się w prasie niemieckojęzycznej! Osobom znającym niemiecki polecam dwa artykuły tej samej autorki: http://www.taz.de/1/leben/kuenste/artikel/1/ich-sehne-mich-nach-dir-jude/ http://www.badische-zeitung.de/nachrichten/kultur/ich-sehne-mich-nach-dir-jude--27401921.html Pozdrawiam                                                     

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.