Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Agnieszka Sokal

Dowiedziałam się od bliskiej koleżanki Teresy. Jestem pod wrażeniem i popieram całym sercem. Staram się teraz odnaleźć swoje korzenie . Dzięki tej akcji myślę, że uda mi się to gdyż czuję się wspierana przez bardzo wielu ludzi. Dziękuję!                                                     

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Susanne Smidt
Comment
Re:
Komentarz:1 , pon marzec 01, 2010, 18:09:27
I also read the article about your project in the German newspaper taz. As the person from Bielefeld I don't understand Polish. Do you think it wil be possible to have a side in English? Please keep me updated. I will have a look at your page regularly.
I hope you will find a lot of Polish neighbours who are willing to remember their former Jewish neighbours to keep their souls alive.