Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Lima

A ja tęsknię za polskością i za ludźmi, którzy kochają Polskę, polski język, kulturę. Za polskimi patriotami, niezależnie od tego czy są Żydami czy Katolikami. Bez Polski brak jest wspólnej płaszczyzny między Żydami, a Polakami. Miłość do Polski powinna nas łączyć.

<<< And I miss the Polishness and the people who love Poland, Polish language and culture. I miss the Polish patriots doesn't matter if they're Jews or Catholic. When there's no Poland it's hard to find a common ground for Poles and Jews. It's love for Poland that should bring us together. >>>

                                                     

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Andrzej z Warszawy
Comment
Re:
Komentarz:1 , wto luty 23, 2010, 16:03:41
Tylko i aż trzy proste zdania.Proszę porównać je z z "nadętymi" pełnymi "pustych i okazjonalnych" zwrotów w czasie przemówień,kazań..z okazji..