Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...http://sophers.pl

Fantastyczna akcja. Żydzi to ogromnie ważny element kultury naszego kraju. Coś co zostało wyrwane brutalnie przez hitlerowców a potem zohydzone przez antysemityzm. Nie mam fizycznie za kim tęsknić, jestem za młody, ale myślę że Polska byłaby dużo fajniejszym i ciekawszym miejscem gdyby kultywowano tu żydowską tradycję i kulturę. Tęsknie za Tobą Żydzie!

<<< Fantastic project! The Jews are a very important element of the culture of our country. Something that got ripped out brutally by the Naziz and later made ugly by the antisemits. I do not have a person to miss, I am too young, but I do believe Poland would be a much nicer and more interesting country if the Jewish tradition was cultivated here. I miss you, Jew! >>> 

                                                     

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.