Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Anna Gulińska

Reprezentuję Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie. Zainteresował nas Pana projekt i pomyśleliśmy, że być może chciałby Pan przyjechać do Krakowa i opowiedzieć o nim w Centrum i zebrać tutaj ludzi potrzebnych do jego realizacji? Anna Gulińska, Kraków.

<<< I represent the Jewish Society Centre in Cracow. We are very interested in your project and we wonder whether you'd like to come to Cracow and tell us more about it in Centre and gather here people needed to its realisation?      Anna Gulińska, Cracow. >>> translation by Natalia Szyszka >>>

                                                     

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.