Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Aleksandra

Tęsknię codziennie. Myślę o Nich i pamiętam. I tak bym chciała, żeby wiedzieli, że ja współodczuwam Ich ból, żałując, że nigdy nie było mi dane pomóc Im, gdy tego tak bardzo potrzebowali. I jeszcze chciałabym, żeby wszyscy to rozumieli, potrafili dostrzec ogrom Ich cierpień, istotę Zagłady. Nie potrafię tych uczuć wyjaśnić w jakiś racjonalny sposób. Dzięki tej inicjatywie wiem jednak, że nie jestem w nich osamotniona i to jest niezwykłe.. i wspaniałe! Tęsknię też bardzo za Doktorem Edelmanem. Był jedną z osób, których obiecałam sobie w życiu słuchać.                                                      

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.