Zabrze-Rokitnica

Ewa Szafran

Studiowałyśmy razm medycynę w Zabrzu Rokitnicy. Po drugim roku studiów Ewa nie wróciła juz do naszej grupy. Wyjechała z rodzina (matka, ojciec i siosrta)do Szwecji zimą 1969/1970r.Krótki okres korespondowałysmy ze soba, potem kontakt urwał się. Odprowadzaliśmy Ewę całą grupą studencką, odjeżdżali pociągiem z Gliwic do Świnoujścia. Ewa była jedną z najlepsych studentek na roku. Myslę o niej często, czy jest lekarzem, gdzie mieszka? Ewa, sprawisz mi ogomną przyjemność jesli odezwiesz się. Może ktos zna losy Ewy? Jadwiga.

 


Autor: Jadwiga Olczyk


Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Betlej
Comment
Wspaniale
Komentarz:3 , czw luty 04, 2010, 10:15:57
Tak, rzeczywiście, wspaniale, że ta strona w tę stronę się rozwija.... pracujemy właśnie nad komunikatorem, który pozwoli użytkownikom kontaktować się ze sobą bezpośrednio. Pozdrawiam!
Jarosław Piotrowski
Comment
Spotkanie
Komentarz:2 , wto luty 02, 2010, 13:36:20
Cuda w Internecie się zdarzają. Myślę, że czytając wspomnienie Jadwigi i komentarz Evy Betlej musi odczuwać satysfakcję ze swojego pomysłu. :)

Życzę Wam rychłego spotkania, Dziewczyny. :)
eva sperlich ( szafran )
Comment
medycyna
Komentarz:1 , wto luty 02, 2010, 11:51:17
witaj
´kiedy to napisalas ? Dowiedzialm sie dzisiaj od kolazanki . Jak sie Tobie ulozylo ? Jaka masz specjalizacje ? Gzie mieszkasz ? Ja zyje z rodzina w Szwecji , pracuje jako lekarz ogolny na przychodni w centrum miasta Lund .
napisz na moj mail
pozdrowienia