Warszawa

To nie Żydzi zabili Wam Jezusa.

Zanim odpowiecie na moje pretensje, na moje zarzuty, na mój żal, to prosze przeanalizować dokładnie, co się w Waszym kraju tak naprawdę dzieje.

Mówicie jakie to wielkie i otwarte serca macie dla Żydów, ile tolerancji i zrozumienia, ile milości. Jednak, kiedy wchodzę na strony internetowe, kiedy czytam na stronach facebook, kiedy słucham wypowiedzi w polskich mediach, kiedy włos się na głowie jeży. Słuchając uszy pulsują. Czytając można dostać oczopląsu. Czytam na przykład, że:

- CO DRUGI PRZYWODCA W RZADZIE POLSKIM jest.....ŻYDEM;

- każda licząca się osoba jest.... Żydem;

- za całe zło, niepowodzenie i potyczki polskiej gospodarki winni sa....Zydzi,

Powklejam na dole wszystkie te linki, które pokazują, jak chętnie jesteśmy w Polsce widziani i jaka jest ta Wasza tolerancja.

Czy ten teatr z niby-tolerancją ma sens? Uważam, że nie, nie ma sensu, bo to przypomina mi wybieranie się z motyką po słońce.

Wypowiedzi konsyliacyjnych, prezentujących rzeczywiste zrozumienie pojawia się naprawdę bardzo niewiele, za to pojawia się coraz więcej amatorów żydostwa i konwersji. Nie można wykluczyć tego, czy nie jest to celowe, żeby zrobić ponowny zamęt w kręgach i środowisku tej malej garstki Żydow, którzy jeszcze są w Polsce. Czym to może być podyktowane? Być może związane jest to z rozgrywaniem konfliktu izraelsko-pelestyńskiego. Sugeruje się nękanie Palestynczyków przez Żydów. Teraz ja zadam Państwu pytanie: Czy słyszeli Państwo jeden jedyny raz o tym, że Żydzi izraelscy jako pierwsi zaatakowali ludzi żyjących na terenach Gazy i Palestyny? Czy udało się Państwu chociaż raz stwierdzić fakt, że my - matki żydowskie posyłaliśmy nasze dzieci owinięte ładunkami wybuchowymi między ludność palestyńską!? Zapewniam, że nie. A zwolennicy Hamasu to robią i zdarza się to wystarczająco często.

Czy my, Żydzi, robimy sobie z naszych dzieci, kobiet i starców tarcze ochronne?

Napewno nie, oni to robią. Czy my nawołujemy do zabijania członków Hamasu? Napewno nie!!! Oni tak! Życzą sobie pozabijania wszystkich Żydów - nadmienić tu muszę, że ci ludzie nie są Palestyńczykami, to są Arabowie, fanatyczni Muzułmanie, a do Palestyny zostali sprowadzeni przez najbardziej znanego terrorystę pochodzenia egipsko-libijskkiego, niejakiego Jasera Arafata. On ich okrzyczał Palestyńczykami, a wszyscy są pochodzenia arabskiego z północnej Afryki. Co rzuciło się w oczy: polskie współczucie jak to "gnębieni i ciemiężeni" są biedni Hamasowcy.

Wiecej na ten temat pisała nie będę, bo zaczynam się denerwować. Proszę przemyśleć to, co napisałam.

Oczywiscie, że My Żydzi i wy, Polacy żyliśmy koło siebie, alo to raczej wyglądało na życie obok siebie albo lepiej mimo siebie.

Żyd od zawsze był w oczach Polaków wyzyskiwaczem, krwiopijcą, a co najgorsze mordercą.

To przekonanie siedzi bardzo głęboko w sercach katolików! Tak, mordercą bowiem zabili nam Jezusa. Dla wyjaśnienia to nie Żydzi zabili Wam Jezusa. Również ŻYDA!!! Tyko Rzymianie, ale ja nie myślę udzielać tutaj lekcji historii, żeby się więcej dowiedzieć na ten temat proszę poczytać więcej książek.

Nikt nigdy w IZRAELU NIE POWIEDZIAL, ŻE OBOZY KONCENTRACYJNE BYŁY POLSKIMI OBOZAMI ZAGLADY!!!!!!!!!!!

Owszem podczas wykładów na lekcjach historii mówi się o obozach koncentracyjnych na terenie Polski, jednak to duża różnica "na terenach" czy "polskie". Zawsze i wszędzie mówi się, że były to obozy hitlerowskie wybudowane na polskich ziemiach -- tego faktu nie można zaprzeczyc mimo usilnych starań. Polecam wycieczkę do Jerozolimy do muzeum Yadvashem, wtedy przekonacie się na własne oczy, że nigdzie nikt nie wspomina o polskich obozach. Znowu widać wpływy polskiej propagandy medialnej. Na temat życia w Polsce przedwojennej napisałam już wcześniej.  

Nie mieszkam w Polsce od ponad cwierc wieku, to co zostało mi w pamięci tak wyrzezbiło swoje ślady, że nie potrafię i nie chcę inaczej widzieć. Proszę więc mnie nie pouczać. Poszę obiektywniej popatrzeć wokół siebie.........

A na koniec do moderatora: Nie życzę sobie żadnej cenzury ani poprawek - to jest podobno wolny kraj przepojony wspaniałą demokracją i wolnością słowa. Proszę o wklejenie czy wstawienie mojego wpisu w oryginalnym stanie. Dobranoc. Życzę miłego wieczoru i przemysleń.

 

----------------

Od redaktora: Tekst ukazał się na stronie tesknie.com jako komentarz do tekstu pt. "W jakim celu ten cały teatr?" - można go znaleźć tutaj: http://www.tesknie.com/index.php?id=1386 Treść komentarza została zredagowana i zmieniona w taki sposób, żeby był czytelny jako samodzielna forma, gdyż uznaliśmy, że jego treść jest na tyle istotna, że warto się z nią zapoznać w oderwaniu od kontekstu poprzedniego wątku dyskusji. Oczywiście w każdej chwili można go przeczytać w oryginale, tak jak sobie tego życzy autorka. 

----------------

Linki od autorki:

http://natemat.pl/40557,zydzi-szykuja-kolejny-rozbior-polski-i-przez-nich-czeka-nas-wkrotce-wojna-wyklad-z-antysemityzmu-w-kosciele

http://www.pardon.pl/artykul/5827/ukryci_zydzi_rzadza_polska_jest_ich_6_milionow

http://izrael.e-nowik.pl/?q=node%2F1685

 


Autor: Joanna Fic


Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Showing comments 1 to 10 of 24 | Next | Last
Anonymous
Comment
Hater
Komentarz:24 , sob maj 18, 2013, 19:34:26
@Michał Zorzycki

Nie, nie wypaliłeś się, cokolwiek to słowo oznacza (pamiętajmy, że wymyslili je żydowscy ,,psychologowie'' w celu wyciągnięcia pieniążków za wizyty ,,wypalonych'', albo ,,będących w kryzysie wieku średniego''). Po prostu ze starozakonnymi nie sposób się porozumieć. Na przestrzeni wieków było bardzo wielu idealistów pragnących to zrobić, np. polscy pozytywiści z końca XIX w., i szybko leczyli sie ze swych ideałów. Jakoś tak się dziwnie składa, że Żydzi (gdy nie są represjonowani) zawsze usiłują wejść gojom na głowę i działać na ich szkodę. W XX w. pisali o tym m.in. Henry Ford, Richard Nixon, Winston Churchill i wielu innych.

@Mira Wayne

Może tak Łaskawa Pani choć raz odniesie się do faktów zamiast pleść w kółko te same androny na różnych forach? Opinie o Izraelu to wg Pani ,,zwykłe ploty'' (zapewne tylko te negatywne),o Żydach wolno tylko w kontekście ,,ich kultury i znaczenia'', czyli tylko dobrze! I czy nie przesadzamy z tą żydowską ,,kulturą''? Owszem, było paru poetów i pisarzy, ale nie tworzą oni literackiej elity. A może twierdzenia zawarte w Talmudzie, że ,,goje są gorsi od zwierząt'', są jednym z przejawów tej ,,kultury''? :

I czy nie przesadza Pani stawiając znak równości ,,Żydzi to Polacy''? Oj, raczej nie, bo to chyba nie patriotyzm sprawił, że Żydzi MASOWO kolaborowali ze wszystkimi wrogami Polski od XV w. Niestety, Żydzi nie byli NIGDY obywatelami tego kraju, byli tylko izolującą sie i wywyższającą mniejszością. Oczywiście, nie wszyscy, ale jednak OGROMNA WIĘKSZOŚĆ. I proszę nie gadać w kółko o ,,nienawiści'', lecz pamiętać, że na sympatię trzeba sobie zasłużyć. Wy najwyraźniej oczekujecie jej z racji bycia Żydami. Raczej się nie doczekacie...
Michał Zorzycki
Comment
Pani Miro
Komentarz:23 , sob maj 18, 2013, 11:24:21
ja się chyba wypaliłem.

my po prostu się nie rozumiemy.

śledzę tę stronę prawie od początku i na początku myślałem, że zrozumienie siebie nawzajem jest proste, ale nie jest, a ja powili tracę nadzieję na to że w ogóle jest możliwe.

Czas chyba na to żeby się pożegnać z tą stroną i robić swoje i myśleć swoje. Bo nerwów każdy z nas ma sporo w swoim życiu, po co się jeszcze tu denerwować.
c.d
Comment
Re:
Komentarz:22 , pią maj 17, 2013, 20:12:34
Pani Miro, być może dostrzega Pani to co chce dostrzegać. Zarzuca Pani innym to, co wychodzi z Pani komentarzy.

Nigdzie nie napisałem,że nienawidzę Żydów - bo tak nie jest. Dostrzegam ludzi a nie ich narodowości. Wtrąciłem swoje zdanie aby utrzymać pewną równowagę, aby pokazać,że tak jak są dobrzy tak i są źli ludzie. Jest tak zapewne w każdej narodowości. Nie starajmy się wybielać historii w imię tolerancji, zasad itd. Jeżeli akceptujemy tylko to, co nam odpowiada, to nie jesteśmy obiektywni, nie chcemy przyznać się do błędów i zapewne problem nie leży po stronie rozmawiających, piszących o tym.

Jeżeli nie rozumie Pani tego, to najlepiej nazwać to durnotami, będzie wygodniej. Mimo to pozdrawiam.

Szanujmy się jako ludzie i dbajmy o historię, taką jaka jest.
zdzichu
Comment
Re:
Komentarz:21 , pią maj 17, 2013, 14:30:23
Nie rozumiem intencji tej strony jak dla mnie żeby za kimś tęsknić to trzeba kogoś najpierw poznać i mieć do niego przyjazny stosunek, wiec zostaje nam cześć starych ludzi a młodzi mają żydów kompletnie gdzieś mi samemu tego tałatajstwa uderzającego etykieta antysemita jako najgorsza zniewaga kiedy to wygodnie nie brakuje( nie każdy lubił żydów szczególnie mój pradziadek który razem z częścią armii wielkopolski został 1919 wysłany do Galicji żeby przerwać oblezienie Lwowa, znacząca większość komunistycznych agitatorów i szpiegów których wyłapywały Wielkopolanie to byli galicyjscy żydzi, to samo dotyczyło Kongresówki i kresów wschodnich gdzie mój Pradziadek wojował, i trudno żeby człowiek który doskonale widział zbrodnie bolszewików na ludności cywilnej i słyszał ich postulaty m.i zabranie ziemi(pradziadek miał wtedy 15 h gruntów na czarnych Kujawach) miał przyjazny stosunek dla żydów którzy dla niego byli komuchami, co prawda mira zaraz wyskoczy z oskarżeniami o antysemityzm mojego pradziadka, ale on nie wziął się z niczego, z reszta nie pomagał także Niemcom którzy rozwalili mu chałupę i zabrali ziemie, wiec mimo niechęci pozostał neutralny i nikomu nie pomagał. żydy wróciły 45 tym razem w przebraniach komisarzy i mojego pradziadka długo męczyli tym razem ekonomicznie żeby wyzbył się właśnie co odzyskanej gleby i przybył do kołchozu dopiero po śmierci Stalina, atak zelżał, wiec nie dziwie się Gomułce ze w 68 wywalił żydów do Izraela bo zapewnię w partii mu bruździły, tym bardziej ze i Sowieci wtedy na nich krzywo patrzyli(USA wspiera żydów ZSRR arabów)
Mira Wayne
Comment
Michal i cd
Komentarz:20 , czw luty 28, 2013, 07:40:21
Po pierwsze jeśli chodzi o tego Pana?/Pani?/dziecko? hmm chyba dziecko to jesteś chłopcze?/dziewczę? nudny i znajdź sobie taka stronę gdzie możesz pisać swoje durnoty ile wlezie i tam będą tacy jak ty których to interesuje co masz do powiedzenia, tutaj nie oto chodzi, dlatego się zapisałam ja i inni bo mamy coś poważnego do powiedzenia a nienawiść zostawiam tym którzy się w tym uwielbiają.Co do Pana Michała to jeśli chodzi o Izrael to nie interesuje mnie Pana opinia i osobiste poglądy o Izraelu, mam dosyć wiadomości z Izraela w internecie i od mojej rodziny i przyjaciół którzy tam mieszkają od lat, tak ze opinie tych co coś gdzieś słyszeli, czy gdzieś przeczytali albo ktoś coś powiedział daleko z Izraela to dla mnie są po prostu zwykle ploty, ja mam lepsze zajęcia niż się interesować plotkami od ludzi co nie maja zielonego pojęcia a wydaja opinie żeby być bardzo ważnym człowiekiem i żeby się z nim liczyli.Panie Michale Pan zdecydował ze będzie tutaj na tej stronie wypisywał kto był zły czy dobry itd, nie o to chodzi tutaj ja tak uważam ,chodzi o tęsknotą za dobrym co Żydzi zostawili po sobie te ślady, i jeszcze raz mowie bo do Pana nie dochodzi, o kulturze i znaczenie żydów w Polsce od wieków i co przynieśli z sobą, w tym tez moja rodzina która była w Polsce od wieków, żydzi służyli jako Polscy obywatele w wojsku Polskim, oficerowie, byli znanymi lekarzami, adwokatami, wykładowcy, kompozytorzy i wynalazcy, nie jako żydzi tylko jako Polacy, byli wymordowani i za tym trzeba tęsknić a nie politykować na temat Izraela czy kłaść grzmoty tutaj ile tylko się da, jeśli się ma w sobie tyle nienawiści i to jest okropna choroba i trzeba to leczyć.II WS nauczyła mnie co to jest nienawiść dlatego ja nikogo nie nienawidzę i czego radze innym tez.Mira
c.d
Comment
cd
Komentarz:19 , śro luty 27, 2013, 17:49:42
Pani Mira Wayne do kogo w tym temacie odnosi się Pani nawiązując do baranów, potomków folksdojczów itp.
Pani zdaniem jak ktoś napisze coś negatywnego na temat Żydów od razu jest kłamcą, baranem itp.?
Michał Zorzycki
Comment
Pani Miro
Komentarz:18 , śro luty 27, 2013, 07:50:55
Faszyści Polacy i Faszyści Żydzi to zło, a mamy tu jednych i drugich na tej stronie...

Jestem tu bo brak mi tego co Polska utraciła, ale to nie znaczy, że mamy tu udawać, że Żydzi są i byli idealni czy Polacy są bez skazy. Nie tak nie jest. Wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi i wszyscy zachowujemy się podobnie, bez znaczenia czy jesteśmy Polakami czy Żydami, kieruje nami przekonanie, że to bardziej ich wina i to bardziej my mamy racje... Do tego jest to przez naszą rodzime piekiełka nakręcane.

Nie patrzmy na siebie jako na rożne narody, tylko na dawnych sąsiadów... którzy się wieki nie widzieli. Bo gdy pojawia się narodowość, to pojawia się i propaganda narodowa, a wtedy nie liczy się już wspólna prawda czy dobro, a prawda pasująca jednemu bądź drugiemu narodowi.

Isaac Singer to bardzo mądry człowiek. Przy czym nie może to co pisał o sobie i swoim narodzie byc wykorzystywane przeciwko Żydom, tylko do tego żeby oni sami coś zrozumieli, bo to do nich, a nie do całego świata przesłanie. W Izraelu też działa aparat propagandowy, który w obrzydliwy sposób wykorzystuje 'antysemityzm' to swojej polityki, propaganda to narzędzie wykorzystywane w każdym kraju.

Pozdrawiam,

Michał

P.S.

Mam nadzieję, że nie zostany oceniony jako "polski faszysta" :)
Mira Wayne
Comment
Betlej
Komentarz:17 , śro luty 27, 2013, 05:14:19
Ta strona zaczyna już być powoli strona gdzie faszyści polscy się wyżywiają na żydach, wypisując kłamstwa, reklamując książki faszystowskich antysemitów pełnych fantazji antyżydowskiej, mogę se tylko wyobrazić w jakim nastroju domowym oni zostali wychowani, na pewno ich dziadkowie byli folksdojczami i pomagali Niemcom dobrze im było w czasie wojny i tym karmią swoje pokolenia zwalając komunizm na żydów, normalnie jak źle to wina żyda, tak mówili nazi i tak dale mówią barany w Polsce, ta strona nie powinna być pełna nienawiści i kłamstw to ma być wspomnienia o żydach którzy się dużo przyczynili dla Polski, we wszystkim, kultura, medycyna, muzyka, fizyka i.t.d ale dla tych co tu wypisują bzdury to jest nieznane z powodu niskiej inteligencji, takich wiadomości żeby się dowiedzieć to by było za dużo na ich rozum, ale być pełnym nienawiści i wyżywiać się z huzia na żyda których nawet nie znają i nigdy nie widzieli to łatwo, proszę nie drukować takie rzeczy bo nie będziemy brali udział, unikam tego rynsztoku w Polskiej Prasie ale nie chciałabym tutaj, przecież ci tutaj specjalnie piszą kłamstwa żeby ta stronę zamknąć, proszę się nie dać.Mira
Anonymous
Comment
Re:
Komentarz:16 , sob luty 16, 2013, 12:44:54
"Żyd współczesny nie może żyć bez antysemityzmu. Jeśli antysemityzm gdzieś nie istnieje, on go stworzy"

Isaac Bashevis Singer

nie twierdzę, że antysemityzmu nie ma wcale!! Ale więcej jest propagandy, która niechęć zwiększa. Bo na "antysemityźmie" robi się politykę i to jest złe.
c.d
Comment
c.d.
Komentarz:15 , sob luty 16, 2013, 10:40:17
Przepraszam,że jeszcze wtrącę mały wątek dla autorki tekstu.

Jako,że zbliża się 1 Marca czyli Święto Żołnierzy Wyklętych zapoznaje się osobiście z książką autorstwa Marco Patricielli pt "Ochotnik"

Książka przedstawia życie Rotmistrza Witolda Pileckiego który jako ochotnik wylądował w Auschwitz.

Z książki: " Przed Nami jeszcze Sąd Najwyższy i prawo łaski Bieruta. Sąd Najwyższy to była dla mnie mowa-trawa. Widziałem ten Sąd Najwyższy, same Żydy, słyszałem o ich wyrokach, ze śmiechu można było pęknąć" - wyjaśnienie odnośnie Żydów w Sądzie:
"Tę opinie choć pochopną i zjadliwą, potwierdzają jednak zdradzające żydowskie pochodzenia nazwiska oraz fakt,że często bywały one zmieniane"

Śmierć Pileckiego " Piotr Śmietański - kat w więzieniu MBP na Mokotowie 25 Maja 1948 r. o godz. 21.30 zabił rtm. Witolda Pileckiego strzałem w tył głowy. Kat Pileckiego wyjechał w 1968 r. do Izraela, potem słuch o nim zaginął"

Proszę się nie dziwić,że pewien uraz został. Nie mam zamiaru tu niczego udowadniać, liczę na pokojowe i obiektywne rozmowy aby zrozumieć siebie nawzajem.
Showing comments 1 to 10 of 24 | Next | Last