NAJNOWSZE

Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Yachad - Tańce Izraelskie - Warszawa

Data wydarzenia: 26 sierpień 2010

Cel akcji:
Wspólny taniec niezależnie od wieku, płci czy wyznania.

Opis:
"Yachad" po hebrajsku znaczy "razem". Jesteśmy grupą pasjonatów tańców izraelskich. Spotykamy się regularnie na wspólne tańce w rytm izraelskiej muzyki ludowej i nie tylko. Zapraszamy miłośników kultury żydowskiej i izraelskiej a także tych, którzy chcieliby w oryginalny sposób potańczyć w gronie ciekawy osób. Każdy jest mile widziany, doświadczenie w tańcu nie jest wymagane - nie walczymy o dyplomy tylko staramy się dobrze bawić. We wrześniu startuje grupa początkująca więc jeśli ktoś jeszcze nie tańczył to jest to idealny moment żeby zacząć. Informacje o czasie i miejscach naszych spotkań na naszej stronie: http://www.israelidances.pl Jeśli nie jesteście Państwo z Warszawy a chcielibyście spróbować np. podczas imprezy kulturalnej to nasi instruktorzy mogą przyjechać do Was i poprowadzić warsztaty.

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


Zulfuqar
Comment
LUHXeJRgOCkLJLlkjZ
Komentarz:1 , czw luty 23, 2012, 22:02:43
Gines pisze:Jak juz pezissz o Black Sabbath to dokladnie chociaz:P "sabbath" sie pisze przez 2 "B", a Ozzy nie odszedl tylko go wyrzucili :P