Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Most Swiętokrzyski

Warszawa. Most Świętokrzyski.

Wielki mural wykonany przez kolegę Bartka - pierwszy napis wykonany przez sympatyka akcji. Cudnie! Znajduje się pod mostem Swiętokrzyskim w Warszawie. Podczas wykonywania napisu pewien mężczyzna próbował przeszkodzić autorowi wygrażając mu, że za chwilę "jaja mu pomaluje". Chciał w ten sposób przeciwdziałać wandalizmowi. Po chwili jednak dał się namówić na dyskusję o sztuce. To nie jest sztuka - powiedział - to co najwyżej manifest. A Żydów pełno jest w Polsce.

Most

 

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Max
Comment
Bazgrania po murach ciag dalszy ...
Komentarz:1 , pon marzec 15, 2010, 07:14:12
To co sie wydarzylo w Krakowie-Plaszowie to tez pewnie byli "ARTYSCI" i ... "WIELKA SZTUKA " ...Nieznani sprawcy czerwoną farbą wymalowali na pomniku m.in. swastyki i obraźliwe hasła: "Jude raus" i "Hitler good". Pomalowany był też głaz z tablicą upamiętniająca pomordowanych w obozie Żydów. ..... Ludzie czy to sztuka i kto w niej zwycieza ??? "WOJNA NA PEDZLE" = sztuka ?
Akcja jest dobra , ale bazgroly nie!!!