Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Szczecin

Szczecin, rondo Giedroycia.

Napis wykonany przez sympatyka akcji Michała przy rondzie Giedroycia, w jednym z ruchliwszych w tym mieście. Napis znajduje się w dzielnicy Szczecina zwanej Niebuszewo, która niegdyś była zamieszkana licznie przez Żydów.

Brawo Michał!

szczecin

 

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Marianna
Comment
Re:
Komentarz:2 , czw luty 24, 2011, 21:55:39
Czy to jest zgodne z prawem, aby autor tej akcji nawoływał do paćkania ścian kamienic prywatnych osób? Ta akcja ma znamiona wandalizmu.
Agnieszka M.
Comment
Re:
Komentarz:1 , czw maj 20, 2010, 13:13:41
Nie rozumiem dlaczego dążysz do tego, żeby żydofile byli utożsamiani ze zwykłym wandalizmem? Nie rozumiem czym ten krzywy napis różni się od tego obok? To nie jest sposób na upamiętnienie żydowskiej obecności w tym miejscu, to nie jest także sposób na rozpoczęcie dialogu ani edukację. Takie akcje mogą wzbudzić tylko niechęć i negatywne reakcje, szczególnie mieszkańców tego budynku i władz miasta... zdecydowanie się po tym nie podpisuje. Akcja ze wspomnieniami jest niesamowita, napisy na murach to po prostu wandalizm. A może po prostu lubisz wzbudzać kontrowersje?