NAJNOWSZE

Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Pamięć o przeszłości - Krościenko nad Dunajcem

Data wydarzenia: 17 kwiecień 2010

Cel akcji:
Przywrócenie choćby w części świetności terenu krościeńskiego kirkutu , który historycznie jest ważnym obiektem dla pienińskiej miejscowości.

Opis:
Redakcja portalu pieniny24.pl przy współpracy z Urzędem Gminy i Zakładem Gospodarki Komunalnej w Krościenku n.D zaprasza 17 kwietnia 2010 w Pieniny. Nasza akcja sprzątania kirkutu, mamy nadzieję będzie początkiem przywracania godnego wyglądu tego miejsca. Akcja ma również na celu fotograficzne zarchiwizowanie terenu kirkutu, tak aby w przyszłości umożliwić jego pełną rewaloryzację. Zapraszamy jednocześnie pod adres pieniny24.pl gdzie znajdą Państwo zdjęcia kirkutu i oczywiście po przeprowadzonej akcji pełną relację. W razie pytań proszę pisać na adres: pieniny24@gmail.com Pozdrawiam Jakub Dyda wydawca pieniny24.pl

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.