Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...pimpuś

kiedyś moja dziewczyna mówiła mi miejscach pamięci i wizytach gości w Krakowie. Słuchałem tych opowieści z pewnym zażenowaniem i nie podzielałem jej refleksji na temat pojednania polsko- zydowskiego. Pewnego razu znalazłem ten oto link: http://szczelo.salon24.pl/39161,relacje-polsko-izraelskie-casus-mlodzi-izraelczycy-i-ich-ochro jak mam wytłumaczyć tym co są sceptycznie nastawieni do wizyt wycieczek z Izraela, że to nie powód, by obarczać całe państwo tudzież naród? pozdrawiam serdecznie                                                     

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.