Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...sceptnick

Szanowny Betleju, W kilku miastach odbywały się akcje młodzieży zamazywania antysemickich napisów i rysunków na murach. Każdy normalny człowiek popiera takie akcje, które są przejawem rasizmu i nienawiści. Tolerując w Komentarzach wypowiedzi ewidentnie rasistowskie skazujesz ludzi tutaj piszących i popierających Twoje przedsięwzięcie do czytania treści, jakich sporo mają oni w przestrzeni publicznej. W ten sposób Twoja strona w nieuchronny sposób staje się ścianą do wypisywania antysemickich treści. Jeśli młodzież usuwa je ze ścian naszych miast, tym bardziej Ty powinieneś je usuwać z tej strony. W przeciwnym wypadku za niedługo ta strona stanie się zaprzeczeniem tego, co zamierzasz.                                                      

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
betlej
Comment
Masz rację
Komentarz:1 , pon marzec 08, 2010, 12:12:44
Witaj,
masz całkowitą rację. Przez chwilę zastanawiałem się, czy powinienem dopuszczać do "polemiki" - ale przyznaję Ci rację, gdyż najczęściej nie są to polemiki, a po prostu powielane stereotypowe, antysemickie kalki.
Dziękuję za Twoją uwagę. Wezmę ją do serca.