Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Teresa Gąsior

Prośba do Betleja. Czy ktoś z tłumaczy -wolontariuszy mógłby przetłumaczyć na j.polski świetny ,moim zdaniem, tekst mar kera z dn.3 marca br,umieszczony jako komentarz do wspomnień zatytułowanych "Malwina Lancer"(z Krakowa) i napisanych przez osobę,podpisującą się Nexus?.Pozdrawiam serdecznie.                                                     

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Mariola Zdunek
Comment
Malwina Lancer(z Krakowa)
Komentarz:2 , wto styczeń 25, 2011, 14:45:35
Zwracam sie z uprzejma prosba o informacje jak mozna dotrzec lub uzyskac tresc wspomnien zatytulowanych "Malwina Lancer"(z Krakowa)napisanych przez Nexus.Od kilku lat poszukuje kontaktu z Malwina lub jej synem Stefanem,poznalysmy sie w Bielsku-Bialej w 1977r.Ostatni kontakt z Malwina mialam w 2003r mieszkala juz w Krakowie.Bede bardzo wdzieczna za kazda informacje o Malwinie i jej synu Stefanie.
Betlej
Comment
Postaram sie
Komentarz:1 , pią marzec 05, 2010, 22:06:24
Postaram się to przetłumaczyć...