Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Miron Mroz

Dlaczego znowu napisy o zydach pojawiaja sie na murach ??? To lobuzeria taka sama jak inne niestosowne napisy typu zydzi won itp - Czy chcecie zeby slowo zyd bylo znowu zle kojarzone - namawianie zeby to slowo pisac na ruderach uwazam za cos obrzydliwego - czy tylko na to was stac ? Jestem zydem ktory od lat mieszka w stanach i wstyd mi ze znowu zydzi beda kojarzeni z czyms zlym - wstyd ze niszczac czyste budynki i czyste mury znowu wszedzie bedzie ktos "wycieral gebe" slowem zyd . To okropne !!! Czy nie mozna robic tego w kulturalny sposob tylko jak najgorsza lobuzeria pisac po scianach w ubikacjach, chlewikach, ruderach itd - WSTYD!!! Max                                                     

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.