Warszawa

"Czajka" Izabella Stachowicz

Tesknię za cudowną osobą, która sprawiała, za posrednictwem swoich książek, że świat się do mnie usmiechał, za to, że moglam zasmakowac czegos ulotnego, dotknac niedotykalnego, poczuc smak "lekkosci bytu" w realnosci, od której czasem włos stawał na głowie. Nieprawdopodobny apetyt na życie mojej ukochanej pani Belli, sprawia, że z każdej opresji zyciowej staram sie wychodzic z usmiechem na ustach.

--------------

<<< I miss a wonderful person, who - through her books - makes the world smile. Thank to her I could taste the untangable, feel the lightness of being, who made my hair raise. Ms. Bella and her incredible apetite for life helps me come out of every trouble with a smile on my face. >>>


Autor: Mirella Machnikowska


Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
ofyvwc
Comment
aZoPlRpkXsRLla
Komentarz:3 , czw luty 11, 2010, 06:46:15
imjEAk <a href="http://kazdfpxjifui.com/">kazdfpxjifui</a>, [url=http://hykseheincsf.com/]hykseheincsf[/url], [link=http://kuzubsgjfxqn.com/]kuzubsgjfxqn[/link], http://ryxmzeyldlmm.com/
Mirella Machnikowska
Comment
komentarz do komentarza
Komentarz:2 , wto luty 02, 2010, 09:30:07
Jakze sie ciesze, ze mam kontakt z kims kto Ja znal osobiscie, czy moglby pan cokolwiek wiecej o niej napisac, ja jej nie poznala, raz widzialam w sklepie, ale bylam mala dziewczynka, wiec wstydzilam sie odezwac, ale nie wiem dlaczego, cos dziwnego mnie z nia laczy, poza tesknata, jakas wiez, ktorej nie rozumiem, a ktora jest bardzo przyjemna i kojaca dla mojej skolatanej duszy.
Tolek
Comment
Re: "Czajka" Izabella
Komentarz:1 , pon luty 01, 2010, 12:48:47
poznałem Czajke w Warszawie - to musiało być dobrze przed 1968 rokiem - była zaprzyjaźniona, jeszcze z czasów Getta, z moją Mamą. Odwiedzała nas w Warszawie - pamiętam do dziś jej dobry humor i zaraźliwy śmiech.