Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Powiśle - Dobra

Napis przy ulicy Dobrej na Powiślu w Warszawie. Zamalowany w dwa dni.

 

dobra powiśle

Napis powstał przy współudziale młodzieży polskiej i izraelskiej zainteresowanej projektem Tęsknię... Inicjatywa wyszła z ich strony.

Przeprowadziliśmy kilka głębokich rozmów, poznaliśmy się, polubiliśmy. Postanowiliśmy zakończyć spotkanie wspólnym napisem. Niestety napis wytrzymał dwa dni. Wkrótce został koślawo zamalowany. Dlaczego tak, dlaczego tak szybko? Trudno odpowiedzieć na te pytania. Wydaje się, że komuś napis przeszkadza a treść kole w oczy.

Zdjęcie zamalowanej ściany zostało zrobine miesiąc po zamalowaniu stąd ślady jesieni.

Dobra zamalowane

 

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.