Dołącz do sympatyków akcji

NAJNOWSZE

05-paź-14 17:37
Dobrodzień (Guttentag)

Za Żydami z przedwojennego Dobrodzienia tęskni moja znajoma- wspaniała, starsza pani...

zobacz...

02-maj-14 19:15
Akcje

W dniach 1-7 lipca 2014 już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się Szkoła Letnia "Nauczanie o Holokauście" organizowana wspólnie przez Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie USA), we współpracy z licznymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. Bezpłatny program adresowany jest do nauczycieli, edukatorów i liderów organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką Zagłady.

zobacz...

29-kwi-14 05:10
Zary

Urodziłem się Polsce i mieszkałem do dwudziestego drugiego roku mojego źycia. Polska była moją ojczyzną i mój ulubiony kraj.

zobacz...Mieczysław Jędras

Proponuję noszenie na lewej ręce warkoczyka z włóczki modrej.

Jestem z Kwidzyna mieszkam nieopodal starej synagogi, która po wojnie była zakładem wód gazowanych (popularnej oranżady). Prosze propagujmy indywidualne poparcie akcji 27mego stycznia nosząc nitki na nadgarstku w kolorze modrym.

Oto kilka wzorów. Który najlepszy?

sznur1

sznur2

sznur3

sznur5

sznur6

sznur7

                                                     

Napisz komentarz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Grębowicz Anna
Comment
Re:
Komentarz:4 , śro styczeń 26, 2011, 13:22:27
Mnnie podobają sie te ostatnie, zaplecione w warkoczyki. Akcja super! Szkoda, ze nie mieszkam w Kwidzynie. Byłam tam kiedyś - turystycznie. Podobało mi sie miasto i jego zabytki. Pozdrawiam!
Alicja Najderska
Comment
Re:
Komentarz:3 , nie styczeń 16, 2011, 20:24:53
Moim zdaniem pomysł rzeczywiście lepszy od malowania w miejscach gdzie można być posądzonym o dewastacje mienia publicznego . Może należałoby iść w tym kierunku i zastosować dodatki do ubrań.
Betlej
Comment
Re:
Komentarz:2 , nie styczeń 16, 2011, 20:09:58
Hej! Myślę, że można modre sznureczki zrobić sobie we własnym zakresie. Wystarczy włóczka. No i można modre paski namalować sobie na koszulce!
Katarzyna Pomierna
Comment
Re:
Komentarz:1 , nie styczeń 16, 2011, 20:09:33
Witajcie! Chetnie sie przylacze do akcji! Czy jest szansa na zorganizowane (jakos) nabycie, czy trzeba przygotowac samodzielnie? Macie jakis pomysl, jak to dalej rozpropagowac? Zycze powodzenia:)